| loundy a întrebat:

pe 1 as vrea sa plec la mare cu niste prieteni, ati putea sa imi dati niste numere de tel, daca ati stat la gazda si ati fost multumiti? Suntem 4, vrem sa stam toti, nu conteaza daca e camera de 2 punem saltele:-D. Nu conteaza statiunea, doar mamaia sa nu fie. Pretul sa nu depasasca 40 de lei de persoana pe noapte, si daca ar fi si cu aer conditionat ar fi ideal. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| AndyZ a răspuns:

Tu pleaca linistit si cand ajungi in Mamaia(daca ai bani daca nu in 21 Mai acolo la saraci) vezi pe marginea strazii ca sunt niste babe cu chei in mana si care e mai jegoasa si urata te duci la aia ca e mai iftin... daca nu ai bani de hotelbig grin