| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPUlaughing.As vrea sa stiu ce activitati as putea face de ziua mea de nastere (Implinesc 16 ani in 14 septembrie).Va rog dati-mi niste idei de activitati amuzante. Ziua asta de nastere este foarte importanta pentru mine pentru ca le-am spus prietenilor ca va fi de neuitat si deja multi de la liceu vorbesc despre asta.va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dai o petrecere cu prietenii.Ce altceva sa poti face.Si apoi te pregatesti pentru scoala.

| ForeverWarrior a răspuns:

Pai dansati in primul rand, e destul de simplu dar te poti distra foarte mult dansand