| anonim_4396 a întrebat:

Buna :* pe 8 august voi pleca la munte si voi sta la un hotel unde v-a avea si piscina. Ceva idei ce as putea lua cu mine? Va multumesc mult:X:*

Răspuns Câştigător
| Ana 13 a răspuns:

In primul rand haine.
Ochelarii de soare.
Telefonu mobil.
Bratari, coliere.
Crema anti-solara.
Mp3.
O carte de citit in caz ca te plictisesti seara.
O poza cu prietenua ta cea mai buna, sau cu iubitul tau, in caz ca ti se va face dor.
Cam atat imi vine in minte.batting eyelashes Sper ca te-am ajutat cu ceva.big grin

3 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Daca are piscina costumul de baie. ceva haine daca mergi cumva in drumetii, ceva haine mai lejere, normal un trening ceva in caz de ploua, ceva cu maneca lunga, si lucrurile de igiena de care ai nevoie mereu ori unde mergi:d. Lucruri esentiale tale:-x
Distractie placuta:*

| gabriela a răspuns:

Haine, cosmetice si bani, bani, bani!

| bOse a răspuns:

Preferabil un baiat.