| anonim_4396 a întrebat:

Pe Instagram am gasit o metoda cum sa faci multi urmaritori.Si am tot urmarit si dezurmarit mai multe conturi de mai multe ori.Acum Instagram nu ma lasa sa mai urmaresc.Cand urmaresc imi tot apare un mesaj.Ce sa fac sa nu imi mai apara si sa pot urmari?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îți zice cumva că ți-a fost restricționat contul?

| RKBlue a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar sigur are legatura cu politica Instagram impotriva celor care urmaresc doar urmaritorii.
Asteapta cateva zile si nu mai incerca sa dai follow nimanui.

| AlaSwek a răspuns:

Salut. Iti recomand aplicația,, Neutrino+". O poti folosi atat pentru like uri la poze cat si pentru fllws. Am un prieten ce a ajuns la 5k fllws cu aplicatia aceasta