| andrada a întrebat:

Buna!
Pe mine ma mai cheama si alexandra si baiatu' de care imi place asa ma striga spre deosebire de alti colegi care ma striga ba ale, alex, andra laughing... nu stiu dc ma striga alexandra cand majoritatea colegilor ma striga asa (si ma cunoaste din cls a1a) prietenul lui cel mai bun de ex ma striga alex dar el ma striga alexandra. Cum sa-l fac sa nu ma mai strige alexandra?

Răspuns Câştigător
| Anonima_2658 a răspuns:

Si esti cloe11 pe TPU laughing
pai sa vedem: vorbeste cu prietenul lui
sau daca nu,cand te striga alexandra:spune`i ca te deranjeaza.
sau direct cand zice: alexandra tu zici : andra, sau ale, alex.cum iti place big grin

poate merge mai stii, sau nu te place...sau te place si e timid :-l