| anonim_4396 a întrebat:

Pe prietena mea o doare foarte tare burta (acolo jos). E posibil sa-i vina cilcu? O durut-o toata noaptea. E posibil sa-i treaca? Pentru ca astazi trebuia sa mergem undeva si daca nu ii trece nu va mai vrea sa mergem. Ii va trece?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un ceai de mușețel, Nos-pa, Scobutil, etc.
Pa, pa.

| MariaaDrb a răspuns:

Da crred ca urmeaza sa ii vina ciclul si nu cred ca ii va trece daca ii vine

| yoyo_6418 a răspuns:

Pai poate sa ia un Nurofen Forte sau Nurofen de raceala si gripawinking.sau poate sa isi puna un absorbant sa fie sigura si sa mergeti unde v-ati propuswinking.

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

DA.Spune-i sa puna sa puna un prosopel udcu apa calda si sa stea linistita.Nu ii vine ciclul.Mi-s-a intamplat si mie si am 11 ani.(Ii poate veni ciclul

| SelenaGomez_1698 a răspuns:

e posibil sa ii vina ciclul daca are intre 8 si 14 ani

| andreea6907 a răspuns:

Este posibil sa ii treaca.dar nu este nimic sigur
Si pe mine m-a durut burta.mi-a trecut. apoi a inceput din nou sa ma doara