| cristina_2505 a întrebat:

pentru baieti: dintre o fata, frumoasa ca o papusa, dar materialista si care sa va insele si o fata care nu-i materialista, nu te inseala dar nu e nici urata, nici papusa, ci doar frumoasa si atat, ce ati alege?

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Când oare o să încetați cu întrebările astea.
E logic că toți vor zice că ei aleg a doua variantă.

Există și fete materialiste, fițoase și urâte cu draci, și fete cuminți și foarte drăguțe etc. De ce țineți morțis să împărțiți în doar două categorii?

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fată, dar hai că încerc să raspund ca un băiat, sa vedem dacă-mi și iese. Oare ce rol să iau?
Daca as fi un fraier, as prefera-o pe prima. M-ar cuceri cu frumusetea ei, cu caracterul ei exterior insa daca isi scoate masca nici nu stiu cine e. Nu m-as mai uita la bani, doar sa fie ea fericita.
Ea? Sa ma insele? Nici nu as fi capabil sa imi imaginez asa ceva, dragostea orbeste.
Daca as avea capul pe umeri, as avea doua posibilitati :
- sa o aleg pe prima pentru un interes de-al meu, implicand ca stiu ce-mi face. Pur si simplu nu mi-ar pasa.
- sa o aleg pe a doua, e cea mai potrivita, chiar trebuie sa iti explic de ce? Tu de ce nu ai dat mai multe calitati? Frumoasa si atat? Desteapta nu?

| cristina_2505 explică:

Pentru ca am @trecut@ oarecum prin asta...e cam impropriu spus ca am fost chiar implicata dar...totusi. si am vazut cum un baiat a ales prima variantawinking eram curioasa daca mai sunt baieti pe aici ca el.hee hee