| ScumpikAlyssa a întrebat:

Pentru cei care au facebook:de 3-4 zile,cand intru pe facebook,nu imi mai apar imaginile,ci un "X" rosu, iar restul alb! Ce sa fac? Nu imi place asa!

Răspuns Câştigător
| shnowmen a răspuns:

Nu stiu sigur daca e aceeasi chestie dar si mie cand intram pe youtube imi aparea un x rosu in colt dar am rezolvat-o cu Adobe flash si mi-a mers dupa aceea

2 răspunsuri:
| CigarettesAndUnicorns a răspuns:

Poate ai o conexiune proasta la internet si nu ti se incarca..nu stiu

| bebe25 a răspuns:

Ori trebuie sa intri pe mess sa confirmi ca te-ai facut facebook, ca sa poti intra si sa te joci fara probleme sau nu iti merge calculatorul ai un virus ceva, internetul.