| RTA90 a întrebat:

Pentru cei care locuiesc in sectorul 3 (Bucuresti), imi poate spune si mie cineva in ce cartier se afla strada: Soldat Popa Florea, nr. 10? Desi pe internet am gasit doar nr. 1-T si 2-T, nicidecum nr.10. Dau fundita!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Uite aici: http://harta.pmb.ro/......6/main.lzx
Este in apropierea intersectiei dintre Strada Baba Novac si Strada Campia Libertatii.
Tu ai gasit bine, doar ca nu te-ai gandit al rezultate. 1-T inseamna, ca pe orice harta, numere fara sot de la 1 pana la terminarea strazii, iar 2-T inseamna numere cu sot, de la 2 pana la terminarea strazii, deci numarul 10 este pe aceasta parte, al cincelea numar.

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Strada este pe langa parcul Titan, deci in cartierul Titan.