| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Pentru fete... daca se poate sa-mi spuneti in cateva cuvinte ce parere aveti doar din poza de profil despre mne.Adik cum arat chestii din astea. Daca se poate fiti cat mai sincere... aaaaa si fara misto. Chiar sunt curios de raspunsuri!

1 răspuns:
| flore45 a răspuns:

Dumnezeule mare ce a dat in voi in aceasta seara? Multi baieti intrebati fetele despre aspectul vostru! Dar sa iti raspund la intrebare...nu esti ceva iesit din comun, un baiat simplu si destul de aranjat(se poate si mai mult)si ar trebui sa zambesti in poze deoarece sunt mult mai reusite decat cele in care stai asa serios fara gram de expresivitate.