| marian9313 a întrebat:

Buna seara, pentru fete... daca se poate sa-mi spuneti in cateva cuvinte ce parere aveti doar din poza de profil despre mne.Adik cum arat chestii din astealaughing. Daca se poate fiti cat mai sincere... aaaaa si fara mistohappy. Chiar sunt curios de raspunsurilaughing

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Foarte bine, dar mai bine pe verticala

| Pissicuts a răspuns:

Esti foarte frumos, imi place privirea ta, si mai ales ai ochii superbi love struck.

| yosara a răspuns:

Mmhmm..mda..păi.DA.
Ești trist, și ai o privire inocentă cu tendintă de seriozitate =]]. Nu imi place, insa esti simpatic ce sa zic laughing).

| iloveflowers a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))) Pfaii!
Oricum esti frumusel :* happy
Pa Pa