| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete... daca se poate sa-mi spuneti in cateva cuvinte ce parere aveti doar din poza de profil despre mne.Adik cum arat chestii din astea. Daca se poate fiti cat mai sincere... aaaaa si fara misto. Chiar sunt curios de raspunsuri!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Ce poate fi mai mult decât o părere virtuală, araţi bine, eşti drăguţ.
Te pup!

| mariukka a răspuns:

Dragutel

| amuzanta a răspuns:

Esti urat..ai capul patrat si multe acnee pe fata

| euAdelina a răspuns:

Nu se vede foarte bine, dar nu te ingrijora esti frumos oricum, pentru mine interiorul conteaza. :*

| νααℓι a răspuns:

Amuzanta du-te si dati foc nu veni aici pe TPU sa faci misto

| euAdelina a răspuns (pentru νααℓι):

La cine ii ziceai?

| νααℓι a răspuns:

La amuzanta aia