| Ssshadow a întrebat:

Buna pentru utilizatorii TPU.
Vreau un raspuns urgent.
Organizam petrecere la scoala si nu stiu sa dansez, vreau sa invat dar nu populara sau alte chestii ( in special breakdance)
Cine imi poate da sfaturi?
Funda! (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Maya_8957 a răspuns:

Dansul?! Hmm.
Decat sa te stresezi cu lectii de dans si chestii de genu' aceasta mai bine te bazezi pe ce simti, miscandu-te dupa muzica.
Cu cat vei arata mai stresat ca nu stii sa dansezi cu atat lumea se va uita la tine. Daca dansezi dupa cum simti tu e mult mai ok. Plus ca cel mai mult conteaza sa te simti tu bine. Distractie placuta! :*

1 răspuns:
| Ssshadow explică:

Mai astept un raspuns ziua asta...