| Andrutza_8677 a întrebat:

peste 1 saptamana facem pozele pentru albumul de sfarsit de an(clasa 8) si am 2 probleme:
1. Nu stiu cu ce sa ma imbrac!
2.Am nevoie de niste texte dragute pentru a scrie in albumele colegilor.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| BeautyTeacher a răspuns:

Salut.
1.Imbraca-te office, cu blugi simpli negri sau albastri, camasa si sacou.
2.Colegi am fost, prieteni vom ramane
Clasa a-8-a a avut si parti bune si parti rele. adio colegi! vom ramane mereu prieteni!
A fost ca o clipa de ne uitat dar acum totul s-a terminat.nu stiu ce va urma dar nu va mai fi asa.anii petrecuti cu voi au fost minunati si nu se vor uita niciodata
Am plans cu voi, am ras cu voi, dar acum totul s-a terminat

Sper ca te-am ajutat.
Apa plata.