| Lara33 a întrebat:

Buna:] peste 2-3 zile vreau sa ma tund si ma gandeam sa ma tund gherutse si sa fac breton pe frunte, dar nu sunt atat de sigura cu bretonul am fata ovala o colega de`a mea s-a tuns si i-a facut o panarama in cap si mi-e frica sa incerc bretonul thinking alte tunsoribatting eyelashes

2 răspunsuri:
| AllieAyl a răspuns:

Parerea mea e sa nu iti tunzi bretonul deoarece daca vrei sa iti stea drept trebuie sa il intinzi cu placa ca daca nu, iti sta bretonul in toate partile... Daca vrei ceva tunsori faine scrie pe google tunsori la moda 2011 sau tunsori faine.vezi tu cam ce ai dori... sper ca te-am ajutat

| AllieAyl a răspuns:

Fundaa?