| ana1626 a întrebat:

Peste 2 saptamani este majoratul verisoarei mele si nu stiu ce cadou sa ii iau. Ea are de toate si nu ii lipseste nimic si nici nu a spus ca isi doreste ceva in mod deosebit.(bijuterii are, haine are,)

Răspuns Câştigător
| PortocalaAlbastra a răspuns:

Pai, depinde ce-i place: i-ai o carte(daca ii place sa citeasca), Un poster LALA Band(in caz ca se uita) daca stie sa deseneza frumos i-ai pensule si mai stiu eu ce (?) ori mai i-ai o bluza nu strica una in pluswinking

2 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Un vibrator

| Hohohoavenitmosu a răspuns:

Ceva simbolic...