| mslollypop666 a întrebat:

Buna happy, peste aproape o luna e ziua prietenului meu si chiar nu am habar ce i-as putea cumpara, de fapt la tot ce m-am gandit el are sau nu ii place... (ceas are, bratari, lanticuri nu ii plac, poza in rama a primit), deci chiar nu stiu. A, si app poate e de ajutor, suntem de 1 an impreuna si cu cadourile personalizate nu sunt de acord big grin.

fundita happy pentru raspunsul care imi poate fii de ajutor. Mersi.

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Eu mereu am sustinut ideea ca lucrurile facute personal si din suflet au valoare mai mare decat cele cumparate.Ai putea de ex sa ii faci o inimioara sau sa ii faci un maimutoi cusut de tine, o felicitare scrisa de tine. Un simplu,, la multi ani"scris de mana ta nu va face nici cat toate felicitarile cumparate.