| banzicarul a întrebat:

Peste cateva zile am de dat psihologicul pentru politie! Care ma poate ajuta cu ceva teste asemanatorii sau chiar altele din anii trecuti. Multumesc

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Nu-ţi fă nici o grijă în legătură cu examenul http://chestionare.auto.ro/stire/in-ce-consta-testul-psihologic

| chrystyna a răspuns:

Buna.Si eu dau la anul la Politie! Teste asemanatoare gasesti pe site-ul Academiei Fortelor terestre.www.aft.ro.sau la scolile auto cred.Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma il pici oricum