| DisturbeDd a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu teste din anii trecuti date la ASE FABBV anul 1?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă te refereai la modele de teste date la examenele din Sesiune ( anul 1 ), atunci nu am cum să te ajut deoarece NU cunosc astfel de modele...
Plus că, eu sunt din Cluj-Napoca şi nu am făcut facultatea respectivă laughing

O zi frumoasă!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU s-au dat teste decât la specializări cu studiu în limbi străine :D
http://www.ase.ro/admitere2016/licenta/index.asp

Vezi subiecte pentru acestea ( Teste de competenţă lingvistică ) la linkul :
http://mefc.ase.ro/admiterelicenta

Toate cele bune!

| DisturbeDd explică (pentru bursuc001):

Greseala mea... voiam sa zic examene

| bursuc001 a răspuns (pentru DisturbeDd):

Dacă te refereai la modele de teste date la examenele din Sesiune ( anul 1 ), atunci nu am cum să te ajut deoarece NU cunosc astfel de modele...
Plus că, eu sunt din Cluj-Napoca şi nu am făcut facultatea respectivă laughing

O zi frumoasă!