| hamayukoo a întrebat:

Buna! Peste cateva zile dau bacul la romana si sunt pe profilul uman.Ati putea sa imi spuneti va rog ce opere sau poezii se incadreaza la uman? Am invatat,stati linistiti, insa vreau sa stiu ce opere/poezii sunt DOAR la UMAN

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar pana acum de 1 an de zile, de cand stiai ca dai BAC-ul de ce nu ai intrebat asta?
Foarte bine daca ai invatat totul, inseaman ca esti pregatit foarte bine, indiferent de ce-ti pica!
Succes la BAC!