| andrada a întrebat:

Buna!
Peste cateva zile plec la munte cu parintii si alta familie. iar familia aia are un baiat de varsta mea si as vrea sa ma combin ca ala. Nu il cunosc dar vreau sa ma sarut cu el si horoscopul meu zice ca intr-o calatorie voi intalni un baiat si in ultima zi de excursie se va intampla ceva fain:X cum sa fac sa. l cuceresc pe acel baiat?
P. S. tineti. mi pumnii sa fie dragut baiatu' big grin

Răspuns Câştigător
| Nobody_8784 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa fi sociabila. Adica vorbiti despre mai multe si va face singur primul pas doar ca tu trebuie sa-i dai de inteles ca-l placi.Ii spui ca e dragut.si totul va curge de la sine happy

2 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Pai fii tu nu trebuie sa faci ceva special fiii normala si vei reusiwinking

| Shine_5914 a răspuns:

Tu crezi tot ce-ti spune horoscopul? Daca atunci cand il vezi, nu te vei simti deloc atrasa de el?straight face