| PufarinăPink a întrebat:

Peste cateva zilee, e ziua mea... Si nu stiu ce sa skriu pe invitatie happy/ Cine ma ajutaa? Va roggbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Heiiihappy Poi eu zic sa incepi asa: Draga/Dragul mea/meu te invit pe data de. Iunie sa iei parte la ziua mea de nastere. Petrecerea va avea loc la ( locul si ora) si ne vom distra de minune. Vei avea parte de clipe memorabile, iar prezenta ta imi va incanta inima. Te astept! Nu lipsi! happy si apropo... La Multi Ani! Sa cresti mare :X!