| anonim_4396 a întrebat:

Peste o luna fac 18 ani. Imi fac ziua la un restauran dragut. Cam 20 persoane aproapiate. Am ceva planificat pentru prietenul meu, un dans, dar as vrea ceva si pentru celalti. Ce as putea sa fac? Jocuri? Nu vreau doar bautura si dans. Vreau ceva surprize si pentru ei, chiar daca eu sunt sarbatorita, ei trebuie sa se simta bine

1 răspuns:
| Kyılε a răspuns:

Si tu, nu numai ei. Ati putea juca jocuri de masa, altceva ce? Poker, Remi, Macao, Razboi (cu cartilelaughing). Nu prea mai stiu.