| Raluca_5688 a întrebat:

Poata ca vi se va parea penibil, prostesc, dar mie imi este foarte frica de primul sarut! Nu stiu ce trebuie sa fac. Ma puteti ajuta sau explica?

Răspuns Câştigător
| andalu a răspuns:

E normal, fiecaruia i-a fost putin teama. ca partenerul sa nu spuna apoi ca nu a fost ok...sarutul trebuie sa vina de la sine, sa fie ceva placut intre doua persoane, daca stai sa te concentrezi asupra lui nu prea are cum sa iasa asa bine.Incearca sa va sarutati mai intai numai cu buzele, tine-le putin intredeschise si cuprinde buza lui intre buzele tale.cred ca mai degraba decat sa stam sa iti explicam noi prin cuvinte, cauti cateva filmulete pe youtube si apoi prcatici folosindu-ti degetele pe post de buzele lui
http://www.youtube.com/watch?v=vGRLPGEoRlg sper sa te ajute :)
pupikei si nu uita! fara emotii prea mari! nimeni nu se naste invatat

6 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Pai, lasa-te condusa de val...tongue, sa vina totul de la sinewhistling, numai asa vei percepehappy "primul sarut"...
Baftabatting eyelashes

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Sarutul vine de la sine :Dnu te mai chinui ca o sa fie in zadar, urmeaza-l pe prietenul tau si ce face el faci si tu(ma refer la sarut:)))sau daca nu ai un site mai jos http://www.codrosu.ro/......video/sper sa iti fie de folos;)te-am pupat:-*

| ChibiRose a răspuns:

Tu macar ai pe cine saruta...

| cristiancristir a răspuns:

Infrunta-ti frica. Saruta-l si o sa vezi ca o sa fie bine. A doua oara nu o sa iti mai fie frica. Succes.

| maria91r a răspuns:

Deci nu stiu daca ma crezi da' asa eram si eu in vara astalaughing). nu aveam habar ce inseamna un sarut.si am avut un prieten care nici el nu stia.laughing. la inceput credeam ca nu fac eu ceva bine.si ne-am despartit din cauza asta(ma temeam tot timpul.mai ales cand ne apropiam.)rolling on the floor. dupa un timp am avut alt prieten.care mi-a zis ca sarut foarte binelaughing... abia acum am aflat ca si pentru baiatul acela era primul sarut.parerea mea este sa iti iei un prieten de la care poti invatalaughing). si crede-ma nici macar nu o sa isi dea seamalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirunik24, ce Dumnezeu vorbesti?