| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si am o intrebare:la mai multe fete le place de mine, si nu stiu cum sa le abordez.ma emotionez foarte repede, si raman blocat,(chiar ieri s-a dat o fata la mine, si parca vroia sa ma sarute)eu inca nu am facut asta si nu stiu ce sa i spun:Fato, eu nu stiu sa sarut...(as parea penibil). MA PUTETI AJUTA?

Răspuns Câştigător
| Adriana1019 a răspuns:

Iti alegi o fata doar(pe cea mai ok pentru tine)si trebuie sa pari sigur pe tine,sa para ca stii ce faci. Apropie-te de ea,invit-o la o inghetata,un suc, invit-o in parc. Daca si tie iti place de ea poti sa o saruti in parc, dar dupa aia sa nu o faci sa se simta stanjenita cand esti prin preajma. Fundoi plzz?

4 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

Si ai uitat sa adaugi 2 lucruri :
1. ma omoara modestia
2. sunt atat de sexy incat, imi vine sa ma violez cand ma uit in oglinda...

| alliss a răspuns:

GuessWho morrrr nu mai pot " sunt atat de sexy incat, imi vine sa ma violez cand ma uit in oglinda... " rolling on the floor))))))))))))))) rolling on the floor))))))

| iubesc a răspuns:

Ia-o usor de fata cu mainile, aplecati capul si miscati usor buzele

| PiluLă a răspuns:

Le place de mine?, pă bune?