| iuliasistrify a întrebat:

Buna poate unii dintre voi o sa rada de mine dar nu e ceva amuzant e ceva ce pe mine ma pune mereu pe ganduri...

Mereu cand stau si ma gandesc la ceva sau in somn vad ceva o imagine sau o o inrtamplare si dupa 1, 2, 3 saptamana se intampla ceea ce am vazut eu in somn sau cand ma gandeam la ceva? Pur si simplu imi vine asa dintodata imaginea si intamplarea si ma gandesc OARE VAD IN VIITOR... daw funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh:-Jnu e nimic anormal.si mie mi se intampla cand sunt la scoala si ma uit intr-o anumita parte km nu am mai facut-o am senzatia ca s-a mai int asta, imi vin idei sau "premonitii" care se adeveresc, nu cred ca se poate explica acest lucru, poate ca pur si simplu ne gandim mult prea mult la anumite lucruri si printre alte idei ne vine in minte si ce se va intamplathinking

3 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Conform psihologiei, sunt vise premonitorii, care le avem cu totii. Eu de exemplu am visat un barbat, care ca nume/comportament era cineva, si ca aparenta, trup nu il cunosteam. Intamplarea face ca sa-l vad pe acel cineva la un proiect cateva saptamani mai tarziu. Nu este nimic anormal. Se intampla. Nu am nicio explicatie mai logica... Imi pare rau!

| MEMO a răspuns:

Santeti nebune...
rolling on the floor

| nitrog a răspuns:

Poate esti vreun profet sa nu te simti ciudat sa scti ca si mie mi se intampla uneori! PS:la noi pe strada am urit un baiat si eu stiam dinainte cu 2 saptamani. cum si cand o sa moara