| GeorgianaBurceana a întrebat:

Buna tuturor...de la un timp,stau mereu cu teama si cu grija ca tata sa nu pateasca ceva,imi vin mereu imagini foarte urate in minte,si imi este frica pentru el, imi vine sa il tin numai langa mine sa stiu ca nu pateste nimic happynu stiu ce sa fac sa nu ma mai gandesc la asta.el munceste foarte mult este sofer si stau mereu cu frica, oare este doar prea multa iubire? o obsesie sau ganduri rele pe care trebuie sa le sterg din minte? Urgent sad

Răspuns Câştigător
| Allyii a răspuns:

Hei Georgiana! Dupa parerea mea acestea sunt doar niste ganduri rele, negativiste. Tu, doar gandeste-te ca totul va fi bine, ca il vei revedea cu bine pe tatal tau..Probabil toti am avut macar o data aceasta senzatie de teama pentru cei dragi, dar gandeste pozitiv! :* Totul va fi bine, multa bafta! >big grin