| deeeeea1 a întrebat:

Buna:*! Pot afla al cui este un numar de telefon? Daca da cum:-s? Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| LoLo a răspuns:

Ai fost sunata cu nr ascuns? sau?
Daca da, te poti duce la centrul retelei tale de telefonie si le spui celor de acolo ca ai fost sunata cu numar privat si ai dori sa afli al cui este numarul.

Daca ai fost sunata de pe un numar, atunci poti cauta informatii la prietenii apropiati.
O seara placuta!

| Ionait a răspuns:

Te duci la Politie in cazul in care persoana a facut ceva demn de a fi anchetat. Daca nu il intrebi tu.

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Pai depinde pe ce reatea de telefonie esti
du-te la un magazin al retelei respective si vb cu un angajat
de obicei asa aflu apelurile anonime

| deeeeea1 explică:

Ma suna cu numar si e disperant.sunt pe cosmote.si numarul acela la fel.