| Hmmmm a întrebat:

Cum pot afla al cui este un numar de telefon.

9 răspunsuri:
| Hmmmm explică:

Tel mobillaughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Daca te-a amenintat, daca ti-a facut ceva rau, eu stiu poti sa te duci la politie sa-l identifici, stiam ca poti sa te duci si la firma telefonica sa afli... dar doar in cazuri speciale.in rest nu ai cum sa afli cine te-a sunat...laughing

| eek a răspuns:

Suni si intrebibig grin

| YepIsSuspended a răspuns:

Poti sa te duci la vodafone, cosmote sau orange si spune-le sa ti arate numerele care te-au sunat.

| I'm just me a răspuns:

Daca te-a sunat cu numar suni inapoi si intrebi. Daca te-a sunat cu privat te duci la Vodafone, Orange sau Cosmote si vezi daca te pot ajuta ei.

| aragon18 a răspuns:

Pagini Aurii love struck din cartea de telefoanewinking

| lovelovelove a răspuns:

Trimiti mesaji cu 'cine naiba esti ma' rolling on the floor eu asa am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care numarul meu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: