| LoreCrazy a întrebat:

Pot sa salvez in computer poza de la avatarul cuiva. Daca da, cum? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Alina_4074 a răspuns:

Intra pe ydetector.ro scrii acolo id-ul si apoi vz ca ai mai jos mai multe chestii(taburi)printre care si salveaza avatar...o sa fie mica poza dar daca te ajuta...hihi

1 răspuns:
| GyoLove a răspuns:

Da,normal ca poti... Intra aici: http://www.ydetector.com/

Unde scrie: Yahoo! ID, scrii id-ul persoanei de la care vrei sa iei avatarul. Dupa ce ai scris id-ul dai la Download (id-ul) 's avatar... Si se salveaza... Sper ca te-am fost de folos, Funda?:d. please