| RoooneyThePuf a întrebat:

Cum salvez pe pc-ul meu, poza cuiva de pe hi5?big grin

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu poti.Am incercat si eu, dar n-am putut big grin.

| CosteaVlad a răspuns:

Cei de la Hi5 s-au ocupat într-o vreme să facă în așa fel încât pozele să nu mai potă fi salvate, însă poți da un Print screen (e o tastă, deasupra la Insert, lângă Scroll lock), așa, și apoi deschizi Paint-ul, dai un Ctrl+V, decupezi apoi doar conturul acelei poze, după care click sus în dreapta pe X, și Yes, apoi Save.
Așa e cel mai simplu, fără să te mai complici cu Photoscape sau alte minunății de programe care chiar nu-și au rostul.
O zi bună! happy

| blackcat278x a răspuns:

Pai... uite asa :);)
1. descarci photoscape in caz ca nu-l ai http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

2. dai in meniu, pe captureaza

3. dai pe captureaza regiunea

4. o caprurezi

5. salvezi poza