| Misterious_7096 a întrebat:

pote este cineva pe aici care are carti si nu le citesc, care stau doar si prind praful, nu are nevoie de ele, poate sa mi le trimita mie, am fost azi la biblioteca si nu am gasit nimic(operele marilor scriitori:Marin Preda, Paulo Coelho, Eminescu)iar eu vreau ft mult sa citesc, iar bani sa mi le cumpar nu am, va rog mult cine vrea sa ma ajute?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sa mai fie nevoie sa iti trimita cineva, poti gasi aici aproape tot ce vei dori sa citesti http://carti.x6.ro/, asa vei folosi si PC-ul si vei si citi!