| pitbull93 a întrebat:

poti da de permis la categoria B daca esti discromat

Răspuns Câştigător
| JoMo a răspuns:

Vezi... asa gandeste un românlaughing mai mult a roman... dar tot e acolo romani sunt stramosii nostrilaughing

4 răspunsuri:
| JoMo a răspuns:

Nu stiu sigur... cred ca nu.Stai putin... in Romania poti orice daca ai bani. Eu am un pieten care e daltonist si si-a luat permisul.

| JoMo a răspuns (pentru JoMo):

Romania scuzeblushing

| pitbull93 explică (pentru JoMo):

Gata am rezolvat, am fost si mi-a dat doar pentru B, o zis ca nu pot face C e. Dar m-am gandit ca dupa ce voi lua B-ul voi merge la alt medic si o sa caut pe cineva care seamana cu mine si il trimit in locul meu cu buletinu meu.

| pitbull93 explică (pentru JoMo):

Cred ca a trebui sa merg pe la hollywood sa gasesc pe cineva ca mine

| JoMo a răspuns (pentru pitbull93):

Vezi... asa gandeste un românlaughing mai mult a roman... dar tot e acolo romani sunt stramosii nostrilaughing