| InvisiblePinkUnicorn a întrebat:

Buna happy Povestea pe scurt : am o pagina de facebook si am ramas in pana de idei, daca ati putea sa imi sugerati ce sa postez sau sa imi dati site-uri amuzante gen "mankati-as.ro" sau "hazdenecaz.com"; "pufosi.org" tot felul de site-uri cu poze amuzante, filmulete, bancuri sai idei de post-uri. Tin sa mentionez ca pagina e axata pe amuzament si caterinca(daca mie imi vine acum sa scriu un text in care sa iau la misto ceva ce ma enerveaza il scriu si peste 2 ore e postat) ceva gen. pai, cam atat. merciiiiii happy Funda! raspunsului cu cele mai multe idei sau/si site-uri. :* cius!

2 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna Avril! Deci posteaza ce faci tu in viata de zi cu zi
ex:Neatssa everybody :X E cineva on p`aici?happy
sau pune poze artistice cu cupluri, fete sau Troll Face(Derp si Derpina) sau intraba "Vreti sa jucam un concurs? Daca da, spuneti-va parerea intr-un comm :*. Intreaba-i ce planuri au in vacanta sau daca merg la concertul lui Jessie J din Mamaia. Succes cu pagina! Si da-mi linkul sa dau si eu like!