| Gabriela_4609 a întrebat:

Presupun ca il stiti pe Stefan Florescu de la "Romanii au talent". Imi place foarte mult de el (nu doar pentru faptul ca are talent ci si pentru ca este foarte dragut ) si nu stiu cum sa mi-l scot din minte. Numai la el ma gandesc. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Inepe sa-l injuri si sa te gandesti ac el ti-a omorat cainele

4 răspunsuri:
| ZoOoZoLe a răspuns:

Frate nu stiu dar mai bine nu iti aduce aminte si fa-ti alta ocupatie sa vezi ...nu uiti usor dar fa alta ocupatie sau uitate mai putin la videouri cu el.intr-un moment te vei satura si plictisi! Si mie imi place de Namrcis love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste te ca este un violator in serie si ca tu esti urmatoarea sa vezi ce te gandesti tu la el.//rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-ti din cap ideea, nu vei fi cu el niciodata.
Este doar o admiratie, e normal. Si poti sa o tii in continuare.
Sau probabil, incearca sa te sperii foarte tare de ceva. Sa vezi pentru o perioada de timp cum iti dispare din minte.

| Gabriela_4609 explică:

Acum nu ma pot opri din plans ...eu tin asa mult la el si el nici nu stie ca exist...