| BeaG5SOS a întrebat:

Prietena mea cea mai buna a plecat in Germania si in vacanta de iarna se intoarce. Ce cadou as putea sa ii iau? As vrea cev mai original. Dau funda la raspunsul care imi place cel mai mult.

1 răspuns:
| pisicutzza990 a răspuns:

In primul rand gandeste-te la ce ii place ei cel mai mult, sau daca ti-a spus vreodata ca si-ar dori ceva. Daca nu, ia o poza cu voi doua si personalizeaz-o pe o cana, o perna, sau pe orice vrei tu, sigur se va bucura. Poti sa ii iei si un parfum B.U. sau un lantisor care se deschide, iar inauntru sa fie o poza cu voi.