| Maryse_2046 a întrebat:

Hello:*
Este vorba despre un baiat din clasa, pe care il plac nici mult dar nici putin. de anul trecut este cu mine in clasa. Din vara, stateam cu el si simteam ca ceva totusi va fi intre noi dar nu e, o fata care imi este ca o sora a vorbit cu el pe mess l-a intrebat daca ma place dar a zish, ca ii place de mine ca amika nu ca alt ceva.De atunci ceva s`a rupt nu am mai simtit nimic pentru el. Cand am inceput scoala iarasi a revenit acel ceva care ma atragea de el sad dupa cateva saptamani a inceput sa vb cu mine. Intro zi eu cu 5 fete, baiatul de care imi place si un prieten ne-am jucat adevar si provocare mie mi.s-a pus provocarea sa il pup pe obraz si aproape de gurita [eram in al 9 lea cer] si lui i s. a pus o provocare sa ma sarute pe gura dar nu a vrut asa ca a ales`o pe a 2 a [sa ma pupe pe obraz >:"]. Inainte de asta trebuie sa facem un portofoliu si sa scriem cu cine comunikam mai mult sau nu el m`a push pe mine [dar nu vb asa non`stop nici prea mult dar nici prea putin on the phone. NU stiu ce sa mai cred ca ma place si vrea sa fie cu mine sau nu? [scuze`ati greseli ] si multumesc din suflet :*

2 răspunsuri:
| dasda a răspuns:

My love:X
Pai. vorbeste cu elthinking
Stii ca nu e genul de baiat care si.ar expune sentimentele, si eu cred ca ar trebuie sa mai asteptihappy. Sunt sigura ca ceva se va intampla intre voi 2. Dar nu acum!straight face.
Baftaa:Xhappy.

| Pisicuța a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa mai conversezi cu el pe mess daca esti mai timida sau in realitate.Trebuie sa ti o relatie cu el macar de prietenie acum si putin cate putin relatia poate va ajunge la o relatie de afectiune nu de prietenie.Asta e tot ce-ti pot spune acum.Succes!