| Lorena01042002 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna si cu mine vorbeam foarte mult...iar de la un timp ea nu imi mai da mesaje asa des..este conectata pe WhatsApp si nu imi da niciun mesaj...iar eu atunci ma simt foarte trista...ce parerea aveti? sa imi fac griji? sa ma gandesc ca nu ma mai suporta? crying(

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cine initiaza de obicei conversatile? Poate doar n-are asa chef de vorba sau asteapta sa-i scrii tu. Scrie-i de cateva ori tu prima si daca povestea se repeta intreab-o ce se intampla.

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poate ca o sufoci, da-i un pic de spatiu. Cauta alta prietena, ca masura de siguranta happy

| Lorena01042002 explică:

Elena, eu ii dau mereu mesaje...dar ea nu...ce sa cred?

| Relia12345678910 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie mai bine v-ati întâlni fata-m fata sa discutați o poti intrba "ce mai face " "cum se mai simte " dar sa nu o întrebi de ce nu ti- a răspuns la mesaje ( mai bine sun-o si vorbeste cu ea ( daca are prieten) intreab-o despre el si daca se inteleg bine asta poți s-o întrebi numai daca are prieten pentru că daca ea nu are asta v-a parea ridicol si o vei speria

| Elena_Cristina_1987 a răspuns:

Hey,nu gândi aşa. scrie-i tu poate îţi va răspunde poate aşteaptă să o bagi şi tu în seamă, sau întrebă-o dacă se simte bine are probleme familiare etc. Şi dacă ai supărat-o cu ceva...