| AtsukiChan01 a întrebat:

....Prietena mea este intr-o mare depresie din cauza ca nu are iubit. A ajuns sa nu mai suporte pe nimeni, mai ales si pe mine din cauza ca am iubit. E tipul de fata skaterita. In fine, ea vorbeste cu diferiti baieti draguti pe mess dar din toata asta, tot nu-i iese nimic. Eu nu stiu cum sa o ajut sa nu mai fie asa, imi este mila de ea si cea mai buna prietena a mea. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi, ceva. Multumesc ^_^

1 răspuns:
| 789456123 a răspuns:

Buna, in primul rand ar trebui sa se hotarasca ce gen de baiat ii place iar mai apoi sa se orienteze asupra unuia, sa intre in discutii cu el, sa-l cunoasca cat mai bine iar el daca este interesat sigur ii va raspunde cu o invitatie la un suc, un film sau o prajitura. Bafta!