| Stefiiii a întrebat:

Buna prieteni! Am mare nevoie de ajutorul vostru ...sunt boboaca si vreau sa ma inscriu la miss boboc... daca puteti sa imi spuneti si mie ce probe sunt si sa imi povestiti ce ati facut voi cand ati fost boboci :*
Multumesc!:X

3 răspunsuri:
| Satan13 a răspuns:

Adica ai 7ani?:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data trebuie sa sari prin flacari pe urma in 30 de sec trebuie sa faci 50 de flori/50 abdomene/50de genoflexiuni! A doua proba trebuie sa stai timp de o saptamana intr-o camera izolata cu un urs... iar ultima...(nu se stie daca treci de urs)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A