| ZuZy_1093 a întrebat:

Bunaa! Asi vrea si eu ajutorul vostru... Ce credeti ca ar fi bine sa spun la prezentarea de la Miss boboc 2010 pe langa: Numele, Anii, Zodia, Clasa care o reprezint, unde imi petrec timpul liber.Am o problema la Motivul participarii.Asi vrea sa fie ceva diferit, Cu logica bineinteles Nu doar "sa castiga, sa castig experienta, sa-mi fac prieteni, ca-mi plac provocarile etc"vreau ceva diferit.Ma puteti ajuta? Multumesc! Dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Timeea_1190 a răspuns:

Pentru a te cunoaste tu personal mai bine pe tine, pentru a socializa si pentru a dovedii ca totul e posibil doar ambitie sa ai.:* succes!

1 răspuns:
| soare a răspuns:

Sa imi dau seama de calitatiile mele