| BBAlyss a întrebat:

Buna prieteni

Astazi am nevoie de ajutorul vostru

Din nefericire prietena mea cea mai buna se muta peste 2 saptamani din oras.Saptamana viitoare este foarte importanta deoarece o vom petrece impreuna, si ma gandeam ca poate voi ma puteti ajuta cu niste melodii despre prietenie, despre prietenii care nu se sfarsesc niciodata.

De preferat melodii in engleza, dar daca imi dati si in romana nu ma supar

Cele mai frumoase primesc fundita happy

Multumesc anticipat si sper ca ma puteti ajuta :X

3 răspunsuri:
| MalynaMagdalena a răspuns:

Adda-prietenie adevarata love struck superba piesa. funda?big grin

| Ingerash a răspuns:

Adda-prietenie adevarata

| dezideria a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZZ1jp8K1I34 sper sa ai rabdare sa o asculti si sa iti placa. Funda