| Tinna22 a întrebat:

Buna prieteni, cum as putea sa-mi reaflu parola daca contul de e-mail mi-a fost spart...ca totusi e contul meu, si il vreau inapoisadpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

Pai intri pe www.mail.yahoo.com si dai acolo lost password, apoi vei selecta ca ti-a fost furat contul si vei fi pusa sa raspunzi la intrebarile de securitate alese de tine la deschiderea contului, daca nu stii raspunsurile, te va pune sa iti scrii data de nastere trecuta in cont si inca ceva(am uitat:D) daca stii datele astea o sa ai parola. Succes

1 răspuns:
| Tinna22 explică:

Dar am incercat si nu mergesad