| Eu12345961 a întrebat:

Buna prieteni! Stiti cumva,ce licee cu profil sportiv sunt in Bucuresti? Si,inca o intrebare,daca as dori sa intru, ce probe ar trebui sa dau?

2 răspunsuri:
| StefiM a răspuns:

Sunt destule licee in Bucuresti sportive cel mai bun e anghel saligny doar ca probele sau dat prin mai si nu cred ca mai ai cum sa intri la clasa sportiva

| Eu12345961 explică:

Nu acum as dori sa intru,acum trec in a VII-a, anul viitor, si am intrebat ca sa-mi fac o idee, dar, ce probe se dau?