| Tinna22 a întrebat:

Buna prietenii mei...as dori sa ma ajutati si pe mine daca puteti, eoh vreau sa fac cambridge-ul la engleza, si nu stiu cum e, adica inainte de a da testarea aia va trebui sa fac cu ei niste ore suplimentare sau cum, daca ati putea sa imi dati pareri sau sa imi explicati ceva mai concret. Dau FUNDOI!:X:*:X:*

Răspuns Câştigător
| XxY_5456 a răspuns:

Daca tu te simti in stare sa iei examenul.nu trebuie sa faci nimic decat sa il dai.
Si te poti orienta si catre altceva decat Cambridge.cum ar fi Aels sau Toefl. depinde ce anume vrei sa faci cu el.