| mihaela_5389 a întrebat:

Buna prietenii mei de pe toti pentru unu! Problema este urmatoarea:Sunt cu un baiat pe care il iubesc foarte mult! si vineri am avut o cearta cu el! si sambata el a pelcat in Spania, acolo are casa, si eu am plecat cu parintii mei in Sinaia, eu am inceput sa plang, toata noaptea nu am dormit, incercam sa il sun dar degeaba crying! avea telefonul inchis. mi-a spus ca eu nu sunt in stare de nimic, ca eu nu il iubes pe el, ca l-am tinut drept fraier, ca sia pierdut contracte(el fiind cantaret in Spania)pentru mine, si facultatea de canto a pierdut`o pentru mine, si ca nu stiu sa scot in fata parintilor mei niciun sunet! Si acum este in Spania, mama lui este fericta ca a venit baiatul ei in Spania, dar nu-mai eu stiu cum sufar, nu m-ai am chef de nimic, nu am m-ai mancat de vineri seara, doar azi am mancat un sendwish in rest nimic, stau plang, ascult melodii de iubire, noaptea nu dorm! sunt multe fete care il plac, si deja una mi-a lasat mesaj! Cv gen:aseara am dormit cu Dragos impreuna, suntem impreuna! nu o sa m-ai vina niciodata in Romania, o sa ramana langa mine! el azi mi-a spus ca ma iubeste si ca o sa vina pentru mine in Romania! Dar imi este frica ca sa nu ramana acolo, m-ai ales ca eu sunt minora, am aproape 17 ani si Dragos(viata mea aproape 23)cred ca o sa ajung intr-o depresie si nu o sa m-ai ies niciodata, de fapt cred ca am intrat! Ce sa ma fac? Imi este foarte greu fara elcrying((! El era singurul care ma asculta care ma sfatuia, si acum l-am pierdut, este si va fi toata viata un baiat minunatcrying! dar dc mie trebuia sa mi se intample asta, in plus mi-a spus ca la 3 ora Romaniei o sa intre pe mess.de unde oh go on.cred ca este la un restaurant cu Blonda siliconata dracuuu. angryangryangryangryangryangry! multumesc pentru raspunsuri.va >pupsad:*:*:*:X:X:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Ai putea totusi sa iti revii?raised eyebrows Ia trage tu aer in piept si observa realitatea ca vad ca simti ca ti s-a distrus lumea, si crede-ma ca nu este asa. Daca baiatul te iubeste, se va intoarce fara dar si poate. Tu pana atunci calmeaza-te si gandeste-te ca poate asa ii faci rau lui. Tto ce poti face este sa iti revii, sa ai grija sa nu il ranesti, sa te aduni putin, sa ai grija de tine si sa ASTEPTI! Nu incepe acum sa te dai cu capul de pereti, sa iti dai venele si mai stiu eu ce porcarii. Asa este viata, nu ai ce sa ii faci. Nu mori fara el si nici el fara tine. Nu mai dramatiza lucrurile, pentru ca exista rezolvari la fiecare problema. Cred ca ar trebui sa vb cu o prietena, sa te asculte; ti-ar face mai bine.

Asteapta sa vezi ce o sa se intampla si calmeaza-te!

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine sad nu vezi ca suferi degeaba? Tu stai si plangi si el flirteaza cu acea blonda. Eu zic sa te pui repejor pe picioare si sa ii arati ce a pierdut tongue.

| Eu4EverX a răspuns:

Incerca sa dai de el, totusi trebuie sa iti dea o explicatie, suna-l si intr-un final iti va raspune.

Poate acel mesaj a fost chiar de la el de pe alt numar doar ca sa te faca gelosa.sincer nu cred ca s-a putut indragisti de altcineva asa repede.

| Special_girl a răspuns:

Suna-l si spune-i ca trebuie sa aveti o discutie serioasa, chiar daca pe telefon.Intreaba-l daca te iubeste si daca vrea sa mai continuati relatia.Cred ca-ti va da un raspuns afirmativ pentru ca nu are cum atat de repede sa se indragosteasca de alta.
Iar in legatura cu fata aia de care spuneai, nu-ti face probleme, cred ca este doar invidioasa si vrea sa te faca sa suferi.Nu-i acorda atentie si incearca sa treci peste aceasta stare pentru ca iti faci mai mult rau.Ai grija de tine!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi pare rau pentru tine! Asta e; treci peste tot; tu cati ani ai? Esti macar aproape de varsta lui? Aia ce draq crede; ca Dragos asta de douazeci si trei ani va veni aici pentru ea; care are sapte spre zece ani? Ce draq! Sa fim seriosi; si tu: chiar daca esti majora; el are douazeci si treiiiiii! Trezeste–te

| mihaela_5389 explică:

Tot timpul imi lasa blonda siliconata naibii! angrymesaj pe mess.va traduc eu, ca ea mi-a lasat in spaniola, si nu stiu daca intelegi unii dintre voi!
(IERI)Aseara am dormit cu Dragos in pat!
(AZI)Vezi ca tot a venit Dragos la mine, tot tu ai pierdut, azi o sa ma duc sa ma ...cu el! si iti trimit si poze sa imi spui daca o facem bine!
credeti`ma ca ma simt foarte rau cand o aud pe blonda asta, mereu zicand ca se. cu Dragos angry! in plus, pe mine ma deranjeaza enorm de mult, eu il iubesc.si aia imi face rau! angry! Scorpia naibii ce este angry! daca eram eu majora, sa mor eu de nu mergeam in Valencia, si o tundeam la chelie! Si ma pisam si pe ea la distanta angry! ca prea mult rau mi-a facut fata asta! Recunosc ca arata bine! nu sunt invidiosa pe ea! Este blonda! are silicoane(zici ca sunt sani lu` mamaia de la tara), este inalta, si cam atat, apropo care baiat mar scapa de asta? v-as multumi enorm! va dau id, tot, numai sa ma scapati de vaca astaangry! va multumescbatting eyelashes!