| mihaela_5389 a întrebat:

am si eu o intrebare, Dragos a venit din Spania, pe 17-12-2009, si el crede ca o sa stea o luna, si a stat pana acum o saptamana in Romania, cand vorbeam cu mama lui imi vorbea frumos, imi zicea. Mihaela vine Dragos o spatamana isi rezolva cu banca, cu facultatea, cu masina, si dupa vine la tine, dupa s`a dat bolnava, cica ii s`a urcat tensiunea la 22.Inainte suna in fiecare zi, vorbea cu mine frumos, si acum cand Dragos este in Spania, nu ma m-ai suna, i-a spus lui Dragos sa nu m-ai vorbeasca cu mine! i-a spus sa nu m-ai vina in Romania, ca daca vine il da in judecata el are aproape 23 de ani si eu aproape 17.De ce se comporta asa? ea se dadea o femeie buna, care crede in Dumnzeu.si acum incepe cu povesti din astea.ca maicasa zice ca parintii mei merg la politie laughing! parintii mei nu au nimic cu el, numai ca s`a suparat ca eu nu mergeam pe la sooala, si faceau si ei scandal. dar parintii emi niciodata nu ar merge la politie. Ia spus lui dragos ca daca vine la mine, ii inchide toate conturiile, si o sa il dea in judecata! De ce se comporta asa cu mine? si cu Dragos? acum ca s-a vazut cu baietelul ei in Valencia, se comporta asa.De ce? si ce sa ma fac? astept raspunsuriile voastre! Va >pup:*!big grin

Răspuns Câştigător
| any007 a răspuns:

Poate a auzit anumite vorbe, sau poate vrea sa va desparta doar pentru faptul ca baiatul ei "a ajuns cineva"(cica), iar tu nu prea dai pe la scoala...pareri

1 răspuns:
| mihaela_5389 explică:

Imi cer mii de scuze pentru greseliile de ortografie, m-am grabit! va pup:*!