| AndreeeaDaniela a întrebat:

Prima mea optiune a fost Sava(unde sunt 95% sanse sa nu intru) iar a 2a Creanga(stiinte ale naturii).Cine mai vrea sa intre in Creanga la stiinte? Vreu sa imi cunosc viitorii colegi sau macar elevi care vor sa intre la oricare alt profil. Apropo eu as vrea la clasa de intensiv japoneza.

2 răspunsuri:
| mrscarter a răspuns:

Hey! Eu sunt in Creanga si te asigur ca este un liceu foarte foarte bun cu un colectiv bun si profesori de treaba. Daca vrei sa intrii intr-o clasa de intensiv japoneza, gandeste-te bine! Nu e deloc usor iar multi regreta ca au ales acel profil. Te pup! :*

| AndreeeaDaniela explică (pentru mrscarter):

In ce clasa esti? La ce profil?
Referitor la clasa de intensiv japoneza, eu ma descurc destul de bine la limbile straine si ma gandesc ca o sa fac fata si la japoneza...sper.Multumesc mult pentru raspunshappy
Si eu te pupkiss