| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti la ce materii e cel mai bine sa chiulesti? (sa nu imi spuneti "ca nu e bine sa chiulesti.") (P. S. Sunt clasa a 7 a) Funda! happy

Răspuns Câştigător
| CosminCD a răspuns:

Ba da, eu voi începe să-ți spun că nu e ok să chiulești (hai, așa câteodată mai mergehappy ). Eu aș alege materii fie la care eu nu am nicio problemă să învăț, fie care sunt opționale (cred că ai așa ceva). Sau sport, desen, muzică...

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă de pe acum chiulești, la liceu o sa numeri prezentele pe degete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contează și de profesori. În general la religie, desen, muzica, tehnologica, sport =)

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Eu la vârsta ta habar nu aveam ce înseamnă sa chiulești. ‘)) Vezi-ți de școala, nu de chiulit. Ai tot timpul după de distracții.