| aniiiz a întrebat:

Bunna. Puteti sa-mi spuneti ce materii si cate ore din fiecare se fac pe saptamana la profilul stiinte ale naturii intensiv franceza ( clasa a 9-a)?

1 răspuns:
| Theodora292001 a răspuns:

6 ore de franceza, 4 de romana, 4 de mate, 2 bio, 2 chimie, 3 fizica, 1 ora istorie, 1 h geografie, 1 h sport, 2 h engleza, 3 h info( 1 de informatica si 2 de Tic), 1h logica si 1 saptamana 1h de desen iar urm saptamana muzica. Alternati desenul cu muzica. Structura aceasta o ai in a 9a si a 10a. Este identica cu cea de la mate info. Din a 11a se diferentiaza fiecare. Sper ca te am ajutat.